Go tehnika ir veiksmīgi darbojošs ģimenes uzņēmums jau vairāk nekā 17 gadus Latvijas lauksaimniecības tirgū, kas nodarbojas ar pasaulē atzītas jaunas tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību – FAE GROUP, GOWEIL, REITER, FENDT, HEINRICH SCHRÖDER LANDMASCHINEN KG, VREDO, PÖTTINGER, DÜVELSDORF, MAMMUT, REGENT, GRANIT, KRAMP, BEPCO, ZANON, SCHARMÜLLER.

Go tehnika ir veiksmīgi darbojošs ģimenes uzņēmums jau vairāk nekā 17 gadus Latvijas lauksaimniecības tirgū, kas nodarbojas ar pasaulē atzītas jaunas un lietotas tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību – FAE GROUP, GOWEIL, REITER, FENDT, HEINRICH SCHRÖDER LANDMASCHINEN KG, VREDO, PÖTTINGER, DÜVELSDORF, MAMMUT, REGENT, ZANON, SCHARMÜLLER.


Mūsu tehnikas risinājumu klāsts ir tikpat daudzveidīgs, cik dažādas ir mūsu klientu vajadzības, tāpēc piedāvājam iegādāties arī lietotu lauksaimniecības tehniku no mūsu ilggadējiem sadarbības partneriem HEINRICH SCHRÖDER LANDMASCHINEN KG, kas ir viens no lielākajiem lietotas lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem Vācijā.


Go tehnika
komanda seko līdzi pasaules jaunumiem lauksaimniecības nozares tehnoloģiju attīstībā, un ņemot vērā katra klienta specifisko vajadzību, mēs Jums ieteiksim atbilstošāko risinājumu, lai uzlabotu saimniecības rentabilitāti, konkurētspēju un sekmēt inovatīvas lauksaimniecības tehnoloģijas apsaimniekošanu ilgtermiņā.


Go tehnika
nodrošina pārdotās tehnikas sagatavošanu, apmācību, garantijas un pēcpārdošanas apkalpošanu (servisu) un rezerves daļu piegādi visā Latvijā.Uz veiksmīgu sadarbību un attīstību!


Patiesā cieņā,


Go tehnika komanda


MŪSU UZTICAMIE SADARBĪBAS PARTNERI: