Tirdzniecība 26157843
Rezerves daļas 26413619
Serviss 26474299

NOTIKUMI

08.10.2018.

Jau šonedēļ, no 11.-13.oktobrim Rāmavas izstāžu kompleksā norisināsies ikgadējā 27.starptautiskā lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018."

Arī mēs, uzņēmums SIA "Go tehnika", būsim sastopami šajā izstādē, tādēļ aicinām ikvienu interesentu, topošos un esošos klientus, apmeklēt mūsu iekštelpu laukumu, lai mūsu profesionālā komanda varētu Jums palīdzēt izvēlēties vislabāko tehniku Jūsu saimniecībai!

Uz tikšanos Rāmavā!

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

02.04.2018.

Jau pavisam drīz - no 5.-7. aprīlim mūs varēs sastapt Izstāžu kompleksā Ramavā izstādes "Pavasaris  2018"​ ietvaros!

Katru gadu izstādi apmeklē no 13 līdz 16 tūkstošiem apmeklētāju, nāc arī Tu, jo šis ir visizdevīgākais laiks, lai uzdotu interesējošos jautājumus un iegūtu savā īpašumā tehniku ar visizdevīgākajām cenām gan no mūsu noliktavas Latvijā, gan no ārvalstu sadarbības partneriem.

Priecāsimies satikt mūsu jau esošos klientus kā arī ikvienu interesentu.

Mūsu āra laukumā būs iespējams apskatīt gan PÖTTINGER ražotāja produktus ar mūsdienīgiem moderniem risinājumiem, gan arī mūsu jauno sadarbības partneru produktus - GÖWEIL, SAPHIR, kā arī priecāsimies pastāstīt par citiem mūsu jaunajiem produktiem, piemēram, Vredo un Reiter.

​Turam īkšķus, lai ir labs laiks, ja nebūs, tad sasildīsim ar siltu tēju!

Mīļi gaidām! 

 

 

Citi raksti