Go tehnika ir veiksmīgi darbojošs ģimenes uzņēmums jau vairāk nekā 17 gadus Latvijas lauksaimniecības tirgū, kas nodarbojas ar pasaulē atzītas jaunas tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību – FAE GROUP, GOWEIL, REITER, FENDT, HEINRICH SCHRÖDER LANDMASCHINEN KG, VREDO, PÖTTINGER, DÜVELSDORF, MAMMUT, REGENT, GRANIT, KRAMP, BEPCO, ZANON, SCHARMÜLLER.

Jauna tehnika

Vredo Agri sērijai ir lieliska reputācija vispasaules lauksaimniecības nozarē.  Augstražīgs un precīzi konstruēts agregāts ir obligāti nepieciešams katram lauksaimniecības nozari pārstāvošam uzņēmumam, kas vēlas piedāvāt pilnu pļavu atjaunošanas paketi.

Pēc smagas ziemas, pēc pirmā pļāvuma vai rudenī ir nepieciešams atjaunot un pārsēt zālāju plātības, lai izveidotu jaunu un veselīgu zālāju. Vredo Agri Twin sērijām ir vislabākās iespējas, lai atjaunotu Jūsu zālājus pareizā veidā un laikā.

Piesēšana ir noderīga tikai tad, ja sēkla tiek iesēta tieši augsnē. Vredo plašas piesējas sējmašīnas ir aprīkotas ar populāro dubulto disku sistēmu. Šī sistēma novieto visas sēklas šaurā spraugā, kas nodrošina ātru dīgšanu un stabilu sakņu sistēmu. Atstatums starp disku pāriem ir 7,5cm, kas nodrošina veselīgu un biezu zālāju.

Vredo Agri Twin sērijām ir divas sekcijas, katra ar platumu 2,2 vai 2,9 metrus, tāpēc kopējais. Darba platums ir 4,4 vai 5,8 metri. Abas daļas hidrauliski novietojas transportēšanas pozīcijā un automātiski noslēdzas.Transportēšanas pozīcijā agregāts ir 3 metrus plats un aprīkots ar apgaismojumu drošai ceļu satiksmei.

Pētījumi Vācijā ir apstiprinājuši, ka Vredo piesējas sējmašīnu dīgtspēja ir līdz pat 96%.

Agregāts spēj precīzi kopēt augsnes virsmu, jo ne tikai divu sekciju šarnīrsavienojumi, bet arī katrs pāru disks ir kustīgs.

Sēklu tvertni ar 425 litru ietilpību var droši piepildīt no uzpildes platformas. Pneimatiskā un mehāniskā sēklu padeve tiek nepārtraukti regulēta no 3 līdz 210 kg uz ha. Tas nodrošina precīzu un ātru kalibrēšanu. Priekš ļoti mazām vai lielām sēklām nav obligāti nepieciešamas speciālas dozēšanas spoles. Darba ātrums 13 km/h garantē, ka dienas laikā var piesēt lielas platības.

Agri Twin sērija ir standartā aprīkota ar digitālo hektāru skaitītāju. Pakotājrullis (Cambridge) ir izvēles opcija: Pakotājruļļi ir ideāli piemēroti nelīdzenām, akmeņainām virsmām.

Ja kvalitāte, ražīgums un rezultāts ir vissvarīgākie faktori, tad Vredo Agri Twin sērija ir vispiemērotākā un profesionālākā šāda veida agregāts. Pietam, Agri Twin sērijas var izmantot ne tikai piesējai, bet arī rugainē, piemēram, pēc kukurūzas vai citiem kultūraugiem.